KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 14177096
nr 1417 7096
Kerstin Lindquist
(f. 1943), Sverige
Akvareller, 2 st, "Vattenspeglning I" och "Vattenspeglning II". Signerad -99. Akvarell. Bladets mått: ca 21x18 cm, yttermått inklusive ram: 31x25 cm
Kerstin Lindquist, svensk bildkonstnär född 1943.
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 6 september 2021
kl 20:13:51
100 kr
150 kr
300 kr